parallax background
OFERTA

Powłoka ceramiczna

Zabezpieczenie lakieru


  • SZKLISTOŚĆ
  • KROPELKOWANIE
  • ŁATWE I SZYBKIE MYCIE
  • IDEALNY WYGLĄD NA LATA
  • OCHRONA PRZED SZKODLIWYMI CZYNNIKAMI

Zabezpieczenie 4nano to 1 lub 2 pełne warstwy powłoki ceramicznej nowej generacji, stworzone w technologii Hyper Hydrophobic. Dzięki aplikacji powłoki 4nano, która łączy się bezpośrednio z lakierem, karoseria zyskuje niesamowitą szklistość i efekt hydrofobowy.

Właściwości samoczyszczące powłoki są na najwyższym poziomie, dzięki czemu lakier brudzi się mniej, zaś jego późniejsze czyszczenie jest bajecznie proste i szybkie. Co ważne, powłoka zapewnia realną ochronę dla Twojego samochodu, maksymalnie minimalizując przywieranie owadów oraz innych zanieczyszczeń drogowych oraz znacząco ułatwia ich usuwanie. Permanentna ochrona przed mikrozarysowaniami, promieniowaniem UV, chemią i solą drogową to jej kolejne zalety, którymi będziesz mógł się cieszyć.

Cena od: 1000 PLN

Dlaczego warto zdecydować się na to rozwiązanie?

Jeśli zależy Ci na tym, by dodatkowo zabezpieczyć lakier swojego samochodu, warto zdecydować się na pokrycie karoserii powłoką ceramiczną. Rozwiązanie to pozwala ochronić nadwozie auta mniej więcej na 5 lat. To, co wyróżnia ten specyfik to fakt, że zapobiega on, m.in. szkodliwemu działaniu czynników zewnętrznych na blachę. Powłoka ceramiczna 4nano ochrania karoserię przed uszkodzeniami, np. gradu, silnego deszczu, często też przed drobnymi otarciami. Powłoka ceramiczna na auto świetnie zabezpiecza także samochód przed szkodliwym działaniem preparatów służących do posypywania dróg w zimie. Niestety, to właśnie o tej porze roku pojazd narażony jest w większym stopniu na działanie środków niszczących powłokę nadwozia.

Ochrona przed słońcem

Warto jednak wspomnieć, że powłoka ceramiczna na samochód blokuje również szkodliwe działanie promieniowania UV, na które narażony jest latem praktycznie każdy środek transportu. Słońce o tej porze roku zazwyczaj jest bardzo silne i często jest powodem blaknięcia lakieru.

Działanie powłoki ceramicznej

Ceramiczna ochrona lakieru to specjalny komponent, który ma zdolności wiążące z lakierem. Po nałożeniu na samochód odpowiedniej ilości preparatu zaczyna on przenikać w strukturę karoserii. Dlaczego tak się dzieje? Karoseria porowatą strukturę, co pozwala powłoce ceramicznej 4nano uzupełnić szczeliny i wiązać się z lakierem. Co ciekawe, powłoka ta nie utlenia się, jak często dzieje się to w przypadku standardowych wosków, którymi pokrywa się nadwozie. Trzeba także wspomnieć, że dzięki właściwościom powłoki ceramicznej, na lakierze nie tworzy się twarda skorupa. Charakterystycznymi cechami, które wyróżniają pojazd pokryty tym specyfikiem, są: kropelkowanie się wody i szklistość powierzchni. Jeśli chcesz zatem zapewnić swojemu pojazdowi piękny wygląd na długie lata, a także chcesz go ochronić przed szkodliwymi czynnikami pogodowymi, a nawet mechanicznymi, skontaktuj się z nami i przetestuj nasze kosmetyki do ceramicznej ochrony lakieru 4nano.
POBIERZ OFERTĘ