parallax background
OFERTA

Regeneracja reflektorów

Zalety regeneracji


  • BEZPIECZEŃSTWO
  • LEPSZA WIDOCZNOŚĆ
  • IDEALNY WYGLĄD
  • BRAK RYZYKA UTRATY DOWODU REJESTRACYJNEGO
  • BRAK KONIECZNOŚCI WYMIANY LAMP NA NOWE
  • OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY

Usługa polega na polerowaniu, szlifowaniu i lakierowaniu kloszy lamp przednich specjalnymi, dedykowanymi lakierami w celu przywrócenia im idealnego wyglądu, co ma duży wpływ na bezpieczeństwo podczas podróży.Usuwamy nie tylko zmatowienia czy przebarwienia ale również zarysowania i przetarcia.

Od 100 do 200 zł brutto za sztukę w zależności od stopnia zniszczenia klosza.

Dlaczego warto czyścić reflektory samochodów?

Dobra widoczność na drodze to podstawa bezpiecznej jazdy. Warto zdawać sobie sprawę z tego, że nie tylko należy regularnie wymieniać żarówki w swoim pojeździe, by prawidłowo oświetlać jezdnię, ale także co jakiś czas wyczyścić lampy. Renowacja reflektorów nie jest złożonym procesem, wymaga jednak umiejętności i specjalnego sprzętu, gdyż łatwo o uszkodzenia. Wykonywanie tego w warunkach domowych może niestety doprowadzić do trwałych zarysowań. Jeśli reflektor ulegnie zniszczeniu, zwykłe polerowanie lamp już nie wystarczy i konieczna będzie wymiana całego sprzętu. A ten, jak wiadomo jest dosyć drogi, w zależności oczywiście od marki samochodu.

Na czym polega renowacja reflektorów?

Warto zdawać sobie sprawę z tego, że renowacja reflektorów polega na pozbyciu się utlenionej, cienkiej warstwy, jaka powstaje na lampie. Niestety, nie pozbędziesz się jej zbyt łatwo z plastiku i samo mycie oraz czyszczenie nie pomoże. Konieczne jest użycie specyfików, które pozwolą najpierw zetrzeć nalot, wyczyścić lampę, a następnie zaimpregnować. Renowacja lamp musi rozpocząć się od zeszlifowania warstwy utlenionej specjalnym, bezpiecznym urządzeniem, dzięki czemu masz pewność, że element ten nie uszkodzi się podczas tej czynności. Kolejnym krokiem jest dokładne umycie lampy tak, aby pozbyć się wszystkich pozostałości nalotu, następnie wykonuje się polerowanie reflektorów. Do tej czynności używamy specjalnych szmatek, dzięki którym powierzchnia zostaje dokładnie wygładzona, ponieważ po chwili nastąpi lakierowanie reflektorów, inaczej impregnacja. Co istotne, lakierowanie lamp pozwala na zabezpieczenie tych elementów pojazdu. Dzięki temu nie będziesz musieć powtarzać zabiegu renowacji lamp zbyt często, ponieważ pozostaną one w świetnym stanie przez długi czas. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług. Zatrudniamy fachowy zespół, który świetnie radzi sobie z czyszczeniem i renowacją reflektorów. Jesteśmy otwarci również na pytania! Zadzwoń i umów wizytę!
POBIERZ OFERTĘ