parallax background
OFERTA

Zabezpieczenie felg

Powłoka ceramiczna


  • SZKLISTOŚĆ
  • IDEALNY WYGLĄD
  • ŁATWE I SZYBKIE MYCIE
  • MNIEJSZE PRZYWIERANIE BRUDU I PYŁU Z KLOCKÓW

Felgi po wcześniejszym wyczyszczeniu, zabezpieczane są 3-letnią dedykowaną powłoką ceramiczną 4nano ICE. Dzięki temu zmniejsza się przywieranie brudu i pyłu z klocków hamulcowych. Felgi są niesamowicie szkliste i błyszczące, a samo ich czyszczenie staje się wyjątkowo proste.

Cena: 200 PLN

Ochrona dla felg samochodowych

Jak wiadomo, felgi są jednymi z częściej i najszybciej brudzących się elementów samochodowych. Podczas jazdy pojazd pokonuje zróżnocowane trasy, nierzadko przemieszcza się przez tereny brudne i błotniste, przez co bardzo łatwo o zachlapanie felg. Warto zdecydować się zatem na porządną ochronę felg, w postaci wysokojakościowego impregnatu. Aby skutecznie przywrócić felgom blask, dobrze jest postawić na sprawdzony preparat do impregnacji, np. 4nano ICE. Powłoka ceramiczna, która wytwarza się po nałożeniu specyfiku na felgi sprawia, że są one ochronione przed zmiennymi czynnikami pogodowymi, a także dużo rzadziej ulegają zarysowaniom. Zabezpieczenie felg jest w zasadzie konieczne, jeśli nie chcesz zmieniać ich co dwa sezony. Jak wiadomo, nie są to tanie elementy samochodowe, dlatego warto o nie dobrze zadbać.

Zalety powłoki ceramicznej 4nano ICE

Powłoka ceramiczna 4nano ICE ma kilka znaczących zalet. Przede wszystkim preparat ten bogaty jest w nanocząsteczki, które wnikają pod powierzchnię, nie pozostawiając tłustego nalotu na feldze. Ponadto tworzy się na niej niewidzialna warstwa, która nie absorbuje brudu, kurzu i wody, dzięki temu felga pozostaje dłużej czysta i łatwo ją wyczyścić, np. spłukując zwykłą wodą bez detergentu.

Nakładanie 4nano ICE na felgi

To rozwiązanie pomaga także uporać się z ogólnym problemem utrzymania w czystości tej części samochodu. Felgi zawsze brudzą się najszybciej, nie tylko podczas deszczowej pogody. Latem najczęściej osadza się na nich spora warstwa kurzu. Tuż po zmianie ogumienia warto poświęcić jedno popołudnie na to, aby zastosować i dobrać odpowiednie zabezpieczenie felg. Preparat 4nano ICE nakłada się miękką szmatką ruchami kolistymi na oczyszczoną powierzchnię. Warto zwrócić uwagę na to, by wsmarowywać go etapami, zaczynając od mniejszych powierzchni, gdyż musi on się odpowiednio wchłonąć. Zapraszamy do kontaktu z nami. Sprzedajemy wysokojakościowe powłoki ceramiczne 4nano ICE, które sprawdzają się do zabezpieczeń felg samochodowych. Jeśli masz pytania odnośnie do oferty lub wątpliwości, z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!
POBIERZ OFERTĘ