parallax background
OFERTA

Zabezpieczenie szyb

Powłoka kwarcowa


  • BEZPIECZEŃSTWO
  • LEPSZA WIDOCZNOŚĆ
  • NIEWIDZIALNA WYCIERACZKA
  • OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I PIENIĘDZY

Szyby zabezpieczamy dedykowaną powłoką kwarcową 4nano Premium Vision o trwałości ponad 1 roku. Dzięki niej na szybie Twojego samochodu pojawi się efekt “niewidzialnej wycieraczki”, która znacząco poprawi widoczność oraz zwiększy Twoje bezpieczeństwo. Usuwanie owadów stanie się banalnie proste, a Ty zyskasz na oszczędności płynu do spryskiwaczy i wycieraczek.

Cena: 200 PLN

Nanoceramiczna powłoka hydrofobowa

Ciągłe pocieranie lusterek oraz szyb samochodowych bywa uciążliwe. Warto także wspomnieć, że bardzo często, zwłaszcza podczas deszczowej pogody lub też w zimie, dużo trudniej jest uzyskać zadowalający efekt czystych szyb. Dobrze jest zatem zdecydować się na pokrycie warstwą zabezpieczającą tych części pojazdu. Impregnacja szyb i lusterek powinna być wykonywana dokładnie, dzięki temu uzyskasz świetny efekt i zapewnisz ochronę swojemu pojazdowi nawet na rok! Preparat 4nano Premium Vision sprawia, że na samochodzie tworzy się warstwa hydrofobowa, dzięki której nie gromadzi się woda, a nawet cząsteczki kurzu. Odprowadzanie wody przy wykorzystaniu tradycyjnych wycieraczek bywa naprawdę żmudne, zwłaszcza podczas silnych ulew. Trzeba także wspomnieć, że intensywne opady deszczu mogą być niebezpieczne, gdyż wycieraczki nie zawsze radzą sobie w pełni z szybkim oczyszczaniem szyb. Warto wtedy zastosować zabezpieczenie szyb powłoką kwarcową.

Powłoka kwarcowa

Co ciekawe, powłoka kwarcowa, która tworzy się po zastosowaniu preparatu 4nano Premium Vision ma też właściwości antyrefleksyjne, dzięki czemu zwiększa się przepuszczalność światła, a także znacząco poprawia się widoczność, co jak wiadomo, podczas jazdy jest niezwykle ważnym aspektem. Stosowanie preparatów impregnujących z nanocząsteczkami pozwala także na ograniczenie powstawania zarysowań oraz niewielkich uszkodzeń. Warstwa impregnująca wnika w głąb szkła, nie pozostawia tłustej nawierzchni. Ta impregnacja szyb działa na zasadzie popularnej, „niewidzialnej wycieraczki”. Woda spływa samoistnie z szyb, nie gromadzi się, tylko kropelkuje. Jest to zatem świetne zabezpieczenie szkła przed zabrudzeniem.

Aplikacja 4nano Premium Vision

Należy pamiętać, aby preparat 4nano Premium Vision impregnować kolistymi ruchami i nakładać go, dobrze rozprowadzając go po niewielkiej powierzchni. Pracę warto podzielić sobie na etapy, ponieważ środek ten musi dobrze się wchłonąć. Jeśli rozglądasz się za odpowiednim specyfikiem zabezpieczającym szyby i lusterka, zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.
POBIERZ OFERTĘ