parallax background
OFERTA

Zabezpieczenie wnętrza

Kompleksowa ochrona


  • SATYNOWY FINISH
  • ŁATWE CZYSZCZENIE
  • MNIEJSZE PRZYWIERANIE KURZU
  • OCHRONA PRZED PROMIENIOWANIEM UV

Wnętrze po kompleksowym czyszczeniu jest w pełni zabezpieczane. Na wszystkie elementy plastikowe zostaje zaaplikowana dedykowana powłoka kwarcowa marki 4nano - Ex&Interior Care, która nadaje im satynowego wykończenia, zmniejsza przywieranie brudu, opóźnia blaknięcie, posiada właściwości antystatyczne oraz znacząco ułatwia bieżącą pielęgnację. Cała tapicerka i wykończenia (skóra, alcantara i materiał) jest zabezpieczana innymi dedykowanymi powłokami marki 4nano, które chronią ją, nadają właściwości hydrofobowych, opóźniają starzenie i sprawiają, że czyszczenie jest niezwykle łatwe. W skrócie, wnętrze Twojego samochodu znacznie dłużej pozostanie jak nowe. Oczywiście zabezpieczamy również dywaniki.

Cena: 200 PLN

Czyszczenie tapicerki samochodowej

Warto pamiętać o tym, że tapicerka samochodowa powinna być co jakiś czas gruntownie oczyszczana i myta po to, by zachowywała swój niepowtarzalny wygląd. Co istotne, każdy rodzaj pokrycia wnętrza samochodu wymaga innej pielęgnacji. Jeśli Twoje auto w środku jest pokryte skórą lub alcantrą, czyszczenie musi być delikatne, wykonywane stanowczymi ruchami, jednak z niewielką ilością detergentu. Podobnie jest z zabezpieczaniem wnętrz pojazdu.

Zabezpieczanie wnętrz samochodu 4nano - Ex&Interior Care

Zabezpieczenie tapicerki powinno być wykonywane regularnie, w zależności od czynności czyszczenia oraz używanych środków do impregnacji. Co istotne, należy pamiętać, że wnętrza samochodów nie tylko osobowych, ale także dostawczych, ciężarowych trzeba pokrywać warstwą ochronną. Niestety, ale materiał dość szybko się niższy, zwłaszcza jeśli nie jest zaimpregnowany. Dzięki temu, że zdecydujesz się na zabezpieczenie wnętrza, ochraniasz i przedłużasz idealny lub dobry stan materiału, z którego została wykonana tapicerka. Do takich czynności na pewno sprawdzi się 4nano - Ex&Interior Care, czyli świetny, a zarazem delikatny preparat, który zabezpiecza różne tworzywa oraz nielakierowane elementy w środku pojazdu.

Preparaty z nanocząsteczkami

Preparaty bogate w nanocząsteczki, jakie możesz zakupić u nas, np. 4nano - Ex&Interior Care, zapewniają długą i skuteczną ochronę. Stanowią także idealne zabezpieczenie skóry, alcantry, które jak wiadomo, są materiałami dość wymagającymi i łatwo brudzącymi się. Nanocząsteczki głęboko wnikają w strukturę materiału, nie pozostawiają na nim tłustej powłoki, nie tworzą także twardej „skorupy” na powierzchni obić wnętrz auta. Co więcej, tapicerka jest także ochroniona przed nasiąkaniem wilgocią, nie rozwijają się w niej żadne bakterie i grzyby. Zachęcamy serdecznie do kontaktu z nami i do zakupu preparatów z nanocząsteczkami: 4nano - Ex&Interior Care. Świetnie sprawdzają się, jeśli chodzi o zabezpieczenie skóry i innych materiałów, którymi pokryte jest wnętrze pojazdu. Warto dbać o samochód na zewnątrz, jak i w środku, dzięki temu dłużej będzie zachwycać swoim idealnym stanem.
POBIERZ OFERTĘ